perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

admiroj në estonisht

Fjalë: admiroj (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (2): imetlema, jumaldama
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez admiroj, admiroj në estonisht, imetlema në shqip
admiroj në estonisht