perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

afat në estonisht

Fjalë: afat (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (2): aeg, tsükkel
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez afat, fat loss factor review, fat joe, fat i zi, fat burning foods review, fat burning foods, afat në estonisht, aeg në shqip
afat në estonisht