perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

afro në estonisht

Fjalë: afro (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (4): ligikaudu, umbes, varsti, peaaegu
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez afro, afroman, afrojack, afrocandy, afro wigs, afro samurai resurrection, afro në estonisht, ligikaudu në shqip
afro në estonisht

Fjalë të ngjashme

çaj kantarion endem net