perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

aksident në estonisht

Fjalë: aksident (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (3): avarii, õnnetus, sündmus
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez aksident, aksident tragjik ne kukes, aksident sot ne tirane, aksident ne tirane, aksident ne sauk, aksident ne pogradec, aksident në estonisht, avarii në shqip
aksident në estonisht