perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

anë në estonisht

Fjalë: anë (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (6): külg, äär, kallas, rand, serv, lehekülg
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez anë, anë në estonisht, külg në shqip
anë në estonisht