perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

antik në estonisht

Fjalë: antik (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (2): muistne, vana
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez antik, antik tv, antik skates, antik indonesia, antik hotel prague, antik hotel istanbul, antik në estonisht, muistne në shqip
antik në estonisht

Fjalë të ngjashme

ha mut tale bregdet avokat ne tirane