perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ashensor në estonisht

Fjalë: ashensor (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (2): kraana, lift
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez ashensor, pirro cako ashensor, ashensor shkodra, ashensor për ngarkesa$sq, ashensor pirro cako mp3, ashensor pirro cako, ashensor në estonisht, kraana në shqip
ashensor në estonisht