perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bëj në estonisht

Fjalë: bëj (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (3): tegema, tootma, looma
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez bëj, bëj në estonisht, tegema në shqip
bëj në estonisht