perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

betohem në estonisht

Fjalë: betohem (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (1): needma
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez betohem, betohem në estonisht, needma në shqip
betohem në estonisht