perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bibliotekë në estonisht

Fjalë: bibliotekë (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (1): raamatukogu
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez bibliotekë, bibliotekë në estonisht, raamatukogu në shqip
bibliotekë në estonisht