perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bisedë në estonisht

Fjalë: bisedë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (3): vestlus, kahekõne, kõne
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez bisedë, bisedë në estonisht, vestlus në shqip
bisedë në estonisht