perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

biznesmen në estonisht

Fjalë: biznesmen (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (2): kaupmees, ostja
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez biznesmen, businessman full movie, biznesmen wikipedia, biznesmen telugu movie, biznesmen te suksesshem, biznesmen songs free download, biznesmen në estonisht, kaupmees në shqip
biznesmen në estonisht

Fjalë të ngjashme

vete in spanish mënyrë dëshirore