perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

brumë në estonisht

Fjalë: brumë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (3): pasta, tainas, raha
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez brumë, brumë në estonisht, pasta në shqip
brumë në estonisht