perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

buzë në estonisht

Fjalë: buzë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (5): äär, kallas, rand, serv, huul
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez buzë, buzë në estonisht, äär në shqip
buzë në estonisht