perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dëshirë në estonisht

Fjalë: dëshirë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (6): himu, ihaldama, iha, janu, aplus, isu
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez dëshirë, dëshirë e madhe, dëshirë dhe heshtje - ritfolk lyrics, dëshirë në estonisht, himu në shqip
dëshirë në estonisht

Fjalë të ngjashme

postoj konu pejka nuk pranoj