perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

darkë në estonisht

Fjalë: darkë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (3): lõunasöök, õhtusöök, õhtustama
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez darkë, darkë në estonisht, lõunasöök në shqip
darkë në estonisht

Fjalë të ngjashme

zog energy re ment folja marr