perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dele në estonisht

Fjalë: dele (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (2): lambad, lammas
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez dele, dele odule, dele ne shitje, dele momodu, dele giwa, dele exam, dele në estonisht, lambad në shqip
dele në estonisht