perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dhomë në estonisht

Fjalë: dhomë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (7): koda, tuba, korter, rahu, ruum, saal, salong
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez dhomë, dhomë në estonisht, koda në shqip
dhomë në estonisht