perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dhunë në estonisht

Fjalë: dhunë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (4): ägedus, vägistamine, vägivald, vägivaldsus
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez dhunë, dhunë në estonisht, ägedus në shqip
dhunë në estonisht