perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dhuratë në estonisht

Fjalë: dhuratë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (3): annetus, kingitus, vool
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez dhuratë, dhuratë në estonisht, annetus në shqip
dhuratë në estonisht