perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dritë në estonisht

Fjalë: dritë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (3): arusaadav, selge, valgus
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez dritë, dritë në estonisht, arusaadav në shqip
dritë në estonisht