perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dru në estonisht

Fjalë: dru (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (3): puit, puu, mets
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez dru, dru yoga, dru wakely, dru sjodin, dru joyce, dru hill songs, dru në estonisht, puit në shqip
dru në estonisht