perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

duhan në estonisht

Fjalë: duhan (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (1): tubakas
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez duhan, duhanpirja, duhan za nargilu, duhan za motanje cijena, duhan za motanje, duhan za lulu, duhan në estonisht, tubakas në shqip
duhan në estonisht

Fjalë të ngjashme

ghost blog syri i kaltër