perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dymbëdhjetë në estonisht

Fjalë: dymbëdhjetë (numri i letrave: 11)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (2): kaksteist, kaheteistkümnes
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez dymbëdhjetë, dymbëdhjetë në estonisht, kaksteist në shqip
dymbëdhjetë në estonisht