perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

edhe në estonisht

Fjalë: edhe (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (3): ja, ka, samuti
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez edhe, edhe pak mp3, edhe pak lyrics, edhe pak dhurata dora mp3, edhe pak dhurata dora download, edhe pak albatrit, edhe në estonisht, ja në shqip
edhe në estonisht

Fjalë të ngjashme

pluhur pjekje e pranoj