perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

erë në estonisht

Fjalë: erë (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (3): aroom, lõhn, lõhnaõli
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez erë, erë në estonisht, aroom në shqip
erë në estonisht