perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fajtor në estonisht

Fjalë: fajtor (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (3): kurjategija, lindprii, autor
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez fajtor, ti je fajtore, meda fajtor, fajtori chat, fajtor pa zemer, fajtor pa faj, fajtor në estonisht, kurjategija në shqip
fajtor në estonisht