perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

flak në estonisht

Fjalë: flak (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (1): heitma
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez flak, flax seeds, flakboy, flak tower, flak photo, flak meaning, flak në estonisht, heitma në shqip
flak në estonisht