perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fortesë në estonisht

Fjalë: fortesë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (1): kants
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez fortesë, fortesë në estonisht, kants në shqip
fortesë në estonisht

Fjalë të ngjashme

afro ninja buk lau