perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

frikë në estonisht

Fjalë: frikë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (4): kartma, ehmatus, hirm, terror
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez frikë, frikë në estonisht, kartma në shqip
frikë në estonisht