perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fuçi në estonisht

Fjalë: fuçi (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (1): tünn
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez fuçi, fuçi në estonisht, tünn në shqip
fuçi në estonisht

Fjalë të ngjashme

gjej makina flak 88