perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

furtunë në estonisht

Fjalë: furtunë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (4): maru, raju, torm, tormituul
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez furtunë, furtunë në estonisht, maru në shqip
furtunë në estonisht