perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gabim në estonisht

Fjalë: gabim (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (3): eksitus, puudus, viga
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez gabim, gabim zagarolo, gabim shtypi, gabim rrjete ne tenis, gabim ortografik, gabim mjekimi, gabim në estonisht, eksitus në shqip
gabim në estonisht