perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gazetë në estonisht

Fjalë: gazetë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (1): ajaleht
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez gazetë, gazetë në estonisht, ajaleht në shqip
gazetë në estonisht

Fjalë të ngjashme

duke nukem mc mbush pasur rts