perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gisht në estonisht

Fjalë: gisht (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (1): sõrm
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez gisht, gisht në estonisht, sõrm në shqip
gisht në estonisht