perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gjarpër në estonisht

Fjalë: gjarpër (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (2): madu, rästik
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez gjarpër, gjarpër në estonisht, madu në shqip
gjarpër në estonisht