perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gjashtëdhjetë në estonisht

Fjalë: gjashtëdhjetë (numri i letrave: 13)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (1): kuuskümmend
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez gjashtëdhjetë, gjashtëdhjetë në estonisht, kuuskümmend në shqip
gjashtëdhjetë në estonisht

Fjalë të ngjashme

adet söktürücü mësim anglisht