perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gjuhë në estonisht

Fjalë: gjuhë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (2): keel, kõne
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez gjuhë, gjuhë shqipe gramatikë, gjuhë shqipe gramatika, gjuhë shqipe ese, gjuhë shqipe dhe letërsi, gjuhë shqipe, gjuhë në estonisht, keel në shqip
gjuhë në estonisht