perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gjykatës në estonisht

Fjalë: gjykatës (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (1): kohtunik
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez gjykatës, gjykatës së lartë, gjykatës kushtetuese, gjykatës në estonisht, kohtunik në shqip
gjykatës në estonisht