perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

grua në estonisht

Fjalë: grua (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (2): naine, naiselik
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez grua, grua torre, grua shtatzane ne enderr, grua portico, grua orquilla, grua in english, grua në estonisht, naine në shqip
grua në estonisht

Fjalë të ngjashme

dhi alpine ne shitje epik networks