perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

grumbull në estonisht

Fjalë: grumbull (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (1): plokk
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez grumbull, granbull xy, granbull weakness, granbull stats, granbull smogon xy, granbull smogon, grumbull në estonisht, plokk në shqip
grumbull në estonisht