perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

hije në estonisht

Fjalë: hije (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (4): vari, hämarik, pimedus, videvik
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez hije, hike the gamer, hijet van, hijet qe mbeten pas, hijet for sale, hijet e nates, hije në estonisht, vari në shqip
hije në estonisht