perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

hollë në estonisht

Fjalë: hollë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (3): õhuke, peen, sale
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez hollë, hollë në estonisht, õhuke në shqip
hollë në estonisht