perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

hotel në estonisht

Fjalë: hotel (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (1): hotell
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez hotel, hotel transylvania, hotel tirana, hotel splendid budva, hotel rogner, hotel palace durres, hotel në estonisht, hotell në shqip
hotel në estonisht

Fjalë të ngjashme

varg eyewear