perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

industri në estonisht

Fjalë: industri (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (1): tööstus
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez industri, industri rumahan, industri rumah tangga, industri newtown, industri manufaktur, industri kreatif, industri në estonisht, tööstus në shqip
industri në estonisht

Fjalë të ngjashme

stol za 4 radio reloj folja marr