perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

jo në estonisht

Fjalë: jo (numri i letrave: 2)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (2): ei, mitte
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez jo, jojo, jo vetem mode, jo vetem kafe 2014, jo vetem kafe, jo vetem fjale, jo në estonisht, ei në shqip
jo në estonisht

Fjalë të ngjashme

saroj khan te ndjej helm bank