perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ka në estonisht

Fjalë: ka (numri i letrave: 2)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (1): härg
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez ka, ka values, ka to pka, ka of hcl, ka of acetic acid, ka leisure, ka në estonisht, härg në shqip
ka në estonisht

Fjalë të ngjashme

gallup trajtim flokesh iraq map