perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

komandoj në estonisht

Fjalë: komandoj (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (2): tõestama, tegema
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez komandoj, komandoj në estonisht, tõestama në shqip
komandoj në estonisht