perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kontratë në estonisht

Fjalë: kontratë (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (2): leping, kokkulepe
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez kontratë, kontratë sipërmarrje, kontratë qiraje, kontratë qeraje, kontratë për shqipërinë, kontratë pune kosovë, kontratë në estonisht, leping në shqip
kontratë në estonisht

Fjalë të ngjashme

jetoj kuq e zi ilaç eczacılık