perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kopsë në estonisht

Fjalë: kopsë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (1): nupp
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez kopsë, kopsë në estonisht, nupp në shqip
kopsë në estonisht